english latviešu русский

Lukoss

Muitas brokera pakalpojumi

Muitas brokeru pakalpojumi ir komplekss darbību kopums ar vienu mērķi –
nodrošināt nepārtrauktu kravu virzību gan importā, gan eksportā, veicot operatīvu muitas formalitāšu un dokumentācijas sagatavošanu, kā arī tranzīta procedūru veikšanu.

Lukoss SIA ir transporta un loģistikas uzņēmums, kas veic visa veida vietējos un starptautiskos kravu pārvadājumus. Tajā skaitā ir arī kravu pārvadājumi uz trešajām pasaules valstīm.

Piedāvājam pilna spektra transporta un loģistikas pakalpojumus, kuru klāstā ietilpst arī muitas brokeru pakalpojumi. Klienti, kuri nekad nav saskārušies ar muitas procedūrām, bieži vien neizprot šo procedūru svarīgumu. Lai izvairītos no neplānotām papildu izmaksām, pieļaujot kļūdas dokumentācijas sagatavošanā un nezinot starptautisko kravu pārvadājumu likumdošanu, kā piemēram, Incoterms 2020 - mēs, Lukoss SIA, atvieglosim Jūsu muitas procedūru veikšanu.

Klientu pārstāvēšana

Lukoss SIA nodrošina saviem klientiem pārstāvniecību muitas procedūru veikšanā, piesakot importa, eksporta un tranzīta procedūras. Mūsu zinošie loģistikas speciālisti pārliecināsies, ka katrs muitas procedūras posms tiks veikts atbilstoši likumdošanai un labai biznesa praksei, līdz ar to, Jūs varēsiet nodarboties ar sava uzņēmuma attīstību, neraizējoties par kravu saistītajām muitas formalitātēm.

Kravu deklarēšana

Gan importa, gan eksporta kravu pārvadājumi uz un no trešajām valstīm tiek veikti atbilstoši pastāvošajai likumdošanai konkrētajā valstī, tai skaitā arī muitas deklarācijas sagatavošana saņemto vai nosūtīto kravu pārvadājumam. Importa deklarācija un eksporta deklarācija ir obligāta prasība kravām, kas tiek vestas ārpus Eiropas Savienības robežām. Ja nepieciešams, tiek veikta arī kravu muitošana iekšzeme un kravas atmuitošana.

Nodokļu aprēķināšana

Neskatoties uz to, ka Latvijā tiek piemērots Eiropas Savienības vienotais muitas nodoklis, muitas nodokļi tāpat iedalās vairākos veidos, kā piemēram, ievedmuitas nodoklis vai importa/eksporta maksājums. Lukoss SIA muitas brokeru pakalpojumi ļaus Jums ietaupīt laiku un finanses, kā arī sniegs skaidru atbildi par konkrētās preces atmuitošanas izmaksām uz un no trešajām pasaules valstīm.

Lukoss SIA muitas brokeru pakalpojumi sniegs ātru un efektīvu risinājumu. Jūsu starptautiskie kravu pārvadājumi ir profesionāļu rokās. Turpmāk imports un eksports uz un no trešajām pasaules valstīm prasīs daudz mazāk laika, jo mēs nokārtosim visas muitas formalitātes Jūsu vietā.

Mūsu pakalpojumu klāstā ietilpst

Eksporta un importa muitas deklarāciju noformēšana.

Tranzīta procedūras noformēšanā, TIR.

Kravu ekspedīcija, muitošana.

Sertifikātu sagatavošana, kas pavada Jūsu kravu:

o   Izcelsmes sertifikāts (COO-Certificate of Origin)

o   EUR.1 (preču izcelsmes apliecinājuma sertifikāts)

o   Piegādātāja deklarācija (SD-Suppliers declaration)

o   A.TR (Turcijas-EU vienošanās, kas apliecina preces ir laistas brīvā apgrozībā)

o   Fitosanitārais sertifikāts (apliecina augu un augu produktu atbilstību fitosanitārajām importa prasībām)