english latviešu русский

Lukoss

Jūras piegāde

Jūras konteineru pārvadājumus raksturo zema cena salīdzinājumā ar citiem transporta veidiem. 

Lukoss SIA ir transporta un loģistikas uzņēmums, kas piedāvā visa veida konteineru pārvadājumus ar piegādi līdz pat Jūsu durvīm. Populārākais transportēšanas veids konteineru pārvadājumiem ir ar jūras transportu, kas nodrošina salikto (LCL) un pilno (FCL) jūras konteineru pārvadājumus ar piegādi no ostas līdz ostai vai no durvīm līdz durvīm.

Konteineru kravu pārvadājumus var veikt gan ar sauszemes transportu, gan ar kuģiem un dzelzceļa transportu, nodrošinot optimālu starptautisko kravu pārvadājumu risinājumu lielu attālumu veikšanai.

Vispopulārākais veids konteineru pārvadājumiem ir, izmantojot jūras transportu, jo tādā veidā iespējams piegādāt kravu uz tālākām valstīm par optimālām izmaksām, kā piemēram, uz un no ASV, Dienvidamerikas vai uz un no Ķīnas. Šāda tipa pārvadājumi ir īpaši piemēroti, ja kravu piegāde tiek sistemātiski plānota un nepieciešams izdevīgs risinājums.

Nodrošinām piegādi dažādu konteineru veidiem kravu pārvadājumiem:

Standarta konteineri:

Kravu pārvadājumi ar standarta konteineriem notiek slēgtā kravas telpā un tas ir paredzēts gandrīz visu veidu kravu pārvadājumiem, izmantojot jūras ceļu, dzelzceļu un autoceļu. Standarta konteineriem ir dažādu lielumu ietilpība. Populārākie konteineru lielumi ir 20'DV, 40'DV, 40'HC, 40` HCPW, 45HCPW (pēdas).

Atvērta tipa konteineri:

Open Top konteineri strukturāli atšķiras ar opciju noņemt jumtu un durvju balstus, kas sniedz iespēju iekraut smagsvara vai lielizmēra kravu no augšas vai priekšpuses. Pieejams ir arī Open Side konteineru tips, kas ir ar atveramu sānu malu, kas paredzēts nestandarta kravu iekraušanai ar autoiekrāvēju.

Open Top

Open Side

Refrižeratoru konteineri:

Ar šo konteineru iespējams pārvadāt medikamentus, pārtiku vai citas preču grupas, kurām nepieciešama speciāla un kontrolēta temperatūra. Iespējams nodrošināt temperatūru no +25 grādiem līdz -25 grādiem pēc Celsija. Ir pieejami 3 dažādu lielumu refrižeratoru konteineri (20’, 40’, 45’ pēdas) un tie tiek pielāgoti, ņemot vērā kravas lielumu un apjomu.

Tank konteineri jeb ISO cisternas:

Šī tipa konteineru var pielīdzināt uz sauszemes sastopamajām autocisternām, jo tajos paredzēts pārvadāt dažādus šķidrumus, kā piemēram, sulas, eļļas, kā arī ķīmiskas vielas, kas pieskaitāmas pie bīstamām (ADR) kravām. Viena no priekšrocībām ISO cisternām ir lielais tilpums, kas samazina transportēšanas izmaksas.

← Atpakaļ