english latviešu русский

Lukoss

Transports

Lukoss SIA ir transporta un loģistikas uzņēmums, kas veic vietējos un starptautiskos konteineru pārvadājumus. 

Mēs specializējamies loģistikas risinājumos, lai optimizētu piegādes izmaksas.

Lai nodrošinātu konteineru pārvadājumus ar jūras transportu vai dzelzceļa transportu, nepieciešams iesaistīt arī sauszemes transportu, lai konteineru nogādātu uz vai no ostas vai dzelzceļa termināļa.

To nodrošina Lukoss SIA sauszemes transportlīdzekļi ar atbilstošām puspiekabēm, ko sauc par konteinervedējiem. Konteineru pārvadājumi pa sauszemi iespējami visa veida kravām. Tas ir drošs veids, kā veikt kravas piegādi līdz nepieciešamajai vietai.

Mēs veicam visa veida konteineru piegādes, sākot no saliktu konteineru (LCL-less than container load) beidzot ar pilnu konteineru (FCL-full container load).

Starptautiskie konteineru pārvadājumi Lukoss SIA tiek nodrošināti atbilstoši klientu vajadzībām un vēlmēm. Mūsu konteineru pārvadājumu piedāvājumi ietver visa veida kravas, ko nepieciešams transportēt gan iekšējos pārvadājumos pa Latviju, gan starptautiskajos pārvadājumos pa Baltijas valstīm, uz Krieviju un NVS valstīm.

Vietējie kravu pārvadājumi Latvijā ir īpaši pieprasīti gadījumos, ja ir jāveic ekspress kravu piegādes. Izmantotie transporta veidi bieži vien ir platformas dažādu kravu pārvadājumiem (pakotas kravas, zāģmateriāli, saliktās kravas, dzelzsbetona konstrukciju pārvadāšana, lielgabarīta kravu pārvadāšana), taču regulāri, dažādiem būvprojektiem, tiek izmantota arī beramkravu transportēšana, lai veiktu smilts, šķembu vai citu beramkravu piegādi līdz pat objekta durvīm.

Lukoss SIA piedāvā dažādu kravu pārvadājumus Latvijā.

Mūsu uzņēmuma kravu pārvadājumu pakalpojumi:  

·         Visu veidu beramo kravu pārdošana, piegāde un transportēšana:  asfaltu, smiltis, granti, šķembas, melnzemi u.c.

·         Jūras konteineru fraktēšana un pārvadāšana:                                                                               

Piedāvājam visa veida konteineru pārvadājumus ar piegādi līdz pat Jūsu durvīm, nodrošinām jūras konteineru pārvadājumus ar piegādi līdz ostai vai no ostas līdz Jūsu durvīm.                               

Piedāvājam jūras konteineru fraktēšanu gan eksportā, gan importā ar lielākajām pasaules kuģniecības līnijām, lai sniegtu augstāko jūras kravu pārvadājumu kvalitāti, garantējot vietu un labākās cenas konteineru pārvadājumiem izmantojot Standarta konteinerus, Open Top, Ref konteinerus u.c. Pieejama ir LCL - salikto konteineru pārvadāšana, FCL - pilnu konteineru pārvadāšana. 

·         Preču pārvadāšana uz platformām: 

Iepakotu kravu, zāģmateriālu, saliktās kravas, dzelzsbetona konstrukciju pārvadāšana un lielgabarīta kravu pārvadāšana. 

Visi autoparka kravas automobiļi atbilst Euro 6 izmešu līmeņa standartiem.

Esam vieni no retajiem pārvadātājiem Latvijā, kuriem ir kravas automobiļi ar jaunās paaudzes motoriem, ierobežojot slāpekļa oksīdu un cieto daļiņu izmešu apjomu.

Mēs nodrošinam:

Transporta pakalpojumu sniegšanu jūras konteineru pārvadāšanai Latvijas, Lietuvas un Igaunijas teritorijā.

Piegādājam preces arī uz Krievijas Federāciju, Baltkrieviju, Kazahstānu un Ukrainu.

Pilnas un saliktās kravas piegāde Eiropas Savienības teritorijā.

 

← Atpakaļ