english latviešu русский

Lukoss

Transports

  Lukoss SIA ir transporta un loģistikas uzņēmums, kas veic vietējos un starptautiskos konteineru pārvadājumus.

Mēs specializējamies loģistikas risinājumos, lai optimizētu piegādes izmaksas.

Lai nodrošinātu konteineru pārvadājumus ar jūras transportu vai dzelzceļa transportu, nepieciešams iesaistīt arī sauszemes transportu, lai konteineru nogādātu uz vai no ostas vai dzelzceļa termināļa.

To nodrošina Lukoss SIA sauszemes transportlīdzekļi ar atbilstošām puspiekabēm, ko sauc par konteinervedējiem. Konteineru pārvadājumi pa sauszemi iespējami visa veida kravām. Tas ir drošs veids, kā veikt kravas piegādi līdz nepieciešamajai vietai.

Mēs veicam visa veida konteineru piegādes, sākot no saliktu konteineru (LCL-less than container load) beidzot ar pilnu konteineru (FCL-full container load).

Starptautiskie konteineru pārvadājumi Lukoss SIA tiek nodrošināti atbilstoši klientu vajadzībām un vēlmēm. Mūsu konteineru pārvadājumu piedāvājumi ietver visa veida kravas, ko nepieciešams transportēt gan iekšējos pārvadājumos pa Latviju, gan starptautiskajos pārvadājumos pa Baltijas valstīm, uz Krieviju un NVS valstīm.

Vietējie kravu pārvadājumi Latvijā ir īpaši pieprasīti gadījumos, ja ir jāveic ekspress kravu piegādes. Izmantotie transporta veidi bieži vien ir platformas dažādu kravu pārvadājumiem (pakotas kravas, zāģmateriāli, saliktās kravas, dzelzsbetona konstrukciju pārvadāšana, lielgabarīta kravu pārvadāšana), taču regulāri, dažādiem būvprojektiem, tiek izmantota arī beramkravu transportēšana, lai veiktu smilts, šķembu vai citu beramkravu piegādi līdz pat objekta durvīm.

Lukoss SIA piedāvā dažādu kravu pārvadājumus Latvijā.

Mūsu uzņēmuma kravu pārvadājumu pakalpojumi:  

·         Visu veidu beramo kravu pārdošana, piegāde un transportēšana:  asfaltu, smiltis, granti, šķembas, melnzemi u.c.

·         Jūras konteineru fraktēšana un pārvadāšana:                                                                               

Piedāvājam visa veida konteineru pārvadājumus ar piegādi līdz pat Jūsu durvīm, nodrošinām jūras konteineru pārvadājumus ar piegādi līdz ostai vai no ostas līdz Jūsu durvīm.                               

Piedāvājam jūras konteineru fraktēšanu gan eksportā, gan importā ar lielākajām pasaules kuģniecības līnijām, lai sniegtu augstāko jūras kravu pārvadājumu kvalitāti, garantējot vietu un labākās cenas konteineru pārvadājumiem izmantojot Standarta konteinerus, Open Top, Ref konteinerus u.c. Pieejama ir LCL - salikto konteineru pārvadāšana, FCL - pilnu konteineru pārvadāšana. 

·         Preču pārvadāšana uz platformām: 

Iepakotu kravu, zāģmateriālu, saliktās kravas, dzelzsbetona konstrukciju pārvadāšana un lielgabarīta kravu pārvadāšana. 

Visi autoparka kravas automobiļi atbilst Euro 6 izmešu līmeņa standartiem.

Esam vieni no retajiem pārvadātājiem Latvijā, kuriem ir kravas automobiļi ar jaunās paaudzes motoriem, ierobežojot slāpekļa oksīdu un cieto daļiņu izmešu apjomu.

Mēs nodrošinam:

Transporta pakalpojumu sniegšanu jūras konteineru pārvadāšanai Latvijas, Lietuvas un Igaunijas teritorijā.

Piegādājam preces arī uz Krievijas Federāciju, Baltkrieviju, Kazahstānu un Ukrainu.

Pilnas un saliktās kravas piegāde Eiropas Savienības teritorijā.

 

Muitas brokera pakalpojumi

Muitas brokeru pakalpojumi ir komplekss darbību kopums ar vienu mērķi –
nodrošināt nepārtrauktu kravu virzību gan importā, gan eksportā, veicot operatīvu muitas formalitāšu un dokumentācijas sagatavošanu, kā arī tranzīta procedūru veikšanu.

Lukoss SIA ir transporta un loģistikas uzņēmums, kas veic visa veida vietējos un starptautiskos kravu pārvadājumus. Tajā skaitā ir arī kravu pārvadājumi uz trešajām pasaules valstīm.

Piedāvājam pilna spektra transporta un loģistikas pakalpojumus, kuru klāstā ietilpst arī muitas brokeru pakalpojumi. Klienti, kuri nekad nav saskārušies ar muitas procedūrām, bieži vien neizprot šo procedūru svarīgumu. Lai izvairītos no neplānotām papildu izmaksām, pieļaujot kļūdas dokumentācijas sagatavošanā un nezinot starptautisko kravu pārvadājumu likumdošanu, kā piemēram, Incoterms 2020 - mēs, Lukoss SIA, atvieglosim Jūsu muitas procedūru veikšanu.

Klientu pārstāvēšana

Lukoss SIA nodrošina saviem klientiem pārstāvniecību muitas procedūru veikšanā, piesakot importa, eksporta un tranzīta procedūras. Mūsu zinošie loģistikas speciālisti pārliecināsies, ka katrs muitas procedūras posms tiks veikts atbilstoši likumdošanai un labai biznesa praksei, līdz ar to, Jūs varēsiet nodarboties ar sava uzņēmuma attīstību, neraizējoties par kravu saistītajām muitas formalitātēm.

Kravu deklarēšana

Gan importa, gan eksporta kravu pārvadājumi uz un no trešajām valstīm tiek veikti atbilstoši pastāvošajai likumdošanai konkrētajā valstī, tai skaitā arī muitas deklarācijas sagatavošana saņemto vai nosūtīto kravu pārvadājumam. Importa deklarācija un eksporta deklarācija ir obligāta prasība kravām, kas tiek vestas ārpus Eiropas Savienības robežām. Ja nepieciešams, tiek veikta arī kravu muitošana iekšzeme un kravas atmuitošana.

Nodokļu aprēķināšana

Neskatoties uz to, ka Latvijā tiek piemērots Eiropas Savienības vienotais muitas nodoklis, muitas nodokļi tāpat iedalās vairākos veidos, kā piemēram, ievedmuitas nodoklis vai importa/eksporta maksājums. Lukoss SIA muitas brokeru pakalpojumi ļaus Jums ietaupīt laiku un finanses, kā arī sniegs skaidru atbildi par konkrētās preces atmuitošanas izmaksām uz un no trešajām pasaules valstīm.

Lukoss SIA muitas brokeru pakalpojumi sniegs ātru un efektīvu risinājumu. Jūsu starptautiskie kravu pārvadājumi ir profesionāļu rokās. Turpmāk imports un eksports uz un no trešajām pasaules valstīm prasīs daudz mazāk laika, jo mēs nokārtosim visas muitas formalitātes Jūsu vietā.

Mūsu pakalpojumu klāstā ietilpst

Eksporta un importa muitas deklarāciju noformēšana.

Tranzīta procedūras noformēšanā, TIR.

Kravu ekspedīcija, muitošana.

Sertifikātu sagatavošana, kas pavada Jūsu kravu:

o   Izcelsmes sertifikāts (COO-Certificate of Origin)

o   EUR.1 (preču izcelsmes apliecinājuma sertifikāts)

o   Piegādātāja deklarācija (SD-Suppliers declaration)

o   A.TR (Turcijas-EU vienošanās, kas apliecina preces ir laistas brīvā apgrozībā)

o   Fitosanitārais sertifikāts (apliecina augu un augu produktu atbilstību fitosanitārajām importa prasībām)


Loģistika

Mūsu uzņēmuma sniegtie loģistikas pakalpojumi klientiem piedāvā vairākas papildu iespējas, piemēram:

  • optimāla kravas pārvadāšanas maršruta izstrāde;
  • piemērotāko transporta veidu vai vairāku transporta veidu izvēle multimodāliem pārvadājumiem;
  • iekraušanas un izkraušanas darbību organizēšana;
  • noliktavas pakalpojumi un atbildīga kravas uzglabāšana;
  • saliktās kravas veidošana.
  • loģistikas izmaksu optimizācija;
  • kravu kustības uzraudzība;
  • preču muitošana un sertifikācija;
  • preču uzglabāšana un noliktavu apstrāde;
  • konsultāciju un ekspertu pakalpojumi.

Mēs saviem klientiem piedāvājam virkni loģistikas pakalpojumu, kas transporta procesu kopumā viņiem padara pēc iespējas vieglāku. Mēs izpētīsim un ņemsim vērā jūsu specifiku un prasības, atradīsim labākās iespējas jūsu kravas pārvadāšanai un izvēlēsimies visizdevīgāko, aprēķināsim transporta izmaksas un piegādāsim precīzi laikā.

Jūras piegāde

Jūras konteineru pārvadājumus raksturo zema cena salīdzinājumā ar citiem transporta veidiem. 

Lukoss SIA ir transporta un loģistikas uzņēmums, kas piedāvā visa veida konteineru pārvadājumus ar piegādi līdz pat Jūsu durvīm. Populārākais transportēšanas veids konteineru pārvadājumiem ir ar jūras transportu, kas nodrošina salikto (LCL) un pilno (FCL) jūras konteineru pārvadājumus ar piegādi no ostas līdz ostai vai no durvīm līdz durvīm.

Konteineru kravu pārvadājumus var veikt gan ar sauszemes transportu, gan ar kuģiem un dzelzceļa transportu, nodrošinot optimālu starptautisko kravu pārvadājumu risinājumu lielu attālumu veikšanai.

Vispopulārākais veids konteineru pārvadājumiem ir, izmantojot jūras transportu, jo tādā veidā iespējams piegādāt kravu uz tālākām valstīm par optimālām izmaksām, kā piemēram, uz un no ASV, Dienvidamerikas vai uz un no Ķīnas. Šāda tipa pārvadājumi ir īpaši piemēroti, ja kravu piegāde tiek sistemātiski plānota un nepieciešams izdevīgs risinājums.

Nodrošinām piegādi dažādu konteineru veidiem kravu pārvadājumiem:

Standarta konteineri:

Kravu pārvadājumi ar standarta konteineriem notiek slēgtā kravas telpā un tas ir paredzēts gandrīz visu veidu kravu pārvadājumiem, izmantojot jūras ceļu, dzelzceļu un autoceļu. Standarta konteineriem ir dažādu lielumu ietilpība. Populārākie konteineru lielumi ir 20'DV, 40'DV, 40'HC, 40` HCPW, 45HCPW (pēdas).

Atvērta tipa konteineri:

Open Top konteineri strukturāli atšķiras ar opciju noņemt jumtu un durvju balstus, kas sniedz iespēju iekraut smagsvara vai lielizmēra kravu no augšas vai priekšpuses. Pieejams ir arī Open Side konteineru tips, kas ir ar atveramu sānu malu, kas paredzēts nestandarta kravu iekraušanai ar autoiekrāvēju.

Open Top

Open Side

Refrižeratoru konteineri:

Ar šo konteineru iespējams pārvadāt medikamentus, pārtiku vai citas preču grupas, kurām nepieciešama speciāla un kontrolēta temperatūra. Iespējams nodrošināt temperatūru no +25 grādiem līdz -25 grādiem pēc Celsija. Ir pieejami 3 dažādu lielumu refrižeratoru konteineri (20’, 40’, 45’ pēdas) un tie tiek pielāgoti, ņemot vērā kravas lielumu un apjomu.

Tank konteineri jeb ISO cisternas:

Šī tipa konteineru var pielīdzināt uz sauszemes sastopamajām autocisternām, jo tajos paredzēts pārvadāt dažādus šķidrumus, kā piemēram, sulas, eļļas, kā arī ķīmiskas vielas, kas pieskaitāmas pie bīstamām (ADR) kravām. Viena no priekšrocībām ISO cisternām ir lielais tilpums, kas samazina transportēšanas izmaksas.